sadsad x
asdasd

Blog

Kale Kilit Genel Merkezi’nin Sıradışı Yüzeylerinde Artstone İmzası!

27 Mart 2022

Kale Endüstri Holding Genel Merkezi Bakırküre Mimarlık tarafından 9000 m2'lik alan üzerinde tasarlandı. Kale Kilit'in tüm ihtiyaç fonksiyonlarını karşılayan projede genel geçer ofis tasarımı ilkelerine radikal alternatifler sunuldu.

38° 30° Çiftliği projesi WAF'tan Ödülle Döndü!

27 Mart 2022

Modern yapısı ile bölgenin dikkatini üzerine çeken ve iF Design Ödüllü projenin tasarım kilit noktalarından eliptik formu takip eden saçak alanında doğal görünümlü brüt beton paneli Hormigon Loft ile Artstone yer almıştır.

Google Türkiye Ofisi Ladrillo Tuğla Duvar Paneli Projesi

27 Mart 2022

Çalışan sağlığı ve mutluluğuna önem veren Google, Türkiye'de bulunan Tekfen Tower ofisinde Türk yaşam tarzını karakterize etmeyi ve yenilikçi & dinamik bir çalışma ortamı yaratmayı amaçladı.

Coca–Cola Ofislerinde Hormigon Loft Beton Görünümlü Panel Kullanıldı

27 Mart 2022

Coca-Cola'nın Ümraniye'de bulunan merkez yönetim ofislerinde Artstone'un Hormigon Loft beton görünümlü duvar paneli ürünü kullanıldı.

Yapı Fuarı'nda Artstone'a Altın Mıknatıs Ödülü

27 Mart 2022

Yapı sektörünün en büyük ve prestijli fuarı olan YAPI FUARI – TURKEYBUILD'de her yıl geleneksel olarak verilen Altın Mıknatıs "Stand Tasarımı Ödülleri"nde bu yıl birincilik ödülünün sahibi, sıradışı fuar standı ile Artstone oldu.

Artstone, 14. Altın Örümcek Web Sitesi Finallerinden Birincilik Ödülüyle Döndü

27 Mart 2022

Artstone, yenilediği web sitesiyle; 41 kategoriden yüzlerce projenin önüne geçerek, 14. Altın Örümcek Web Sitesi Ödüllerinde, Perakendecilik & Mağazacılık kategorisinde 1.’lik kazandı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.