sadsad x
asdasd
Artstone Vizyonu | Artstone Duvar Kaplama Çözümleri


VİZYONUMUZ

Ana hedefimiz, ülke ekonomisine katkıda bulunarak, çevre ve topluma karşı sorumlulukları yerine getirmek, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlayarak ileriki dönemlerde daha iyi noktalara gelebilmektir.

Artstone Panel Sistemleri A.Ş. olarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli değerlerden biri olarak kabul eder, hem bugün hem gelecekte müşterinin gereksinimlerini anlamaya ve buna yönelik hareket etmeye gayret ederiz. Çağımızın gerektirdiği hem ulusal düzeyde hem de global anlamda standartları takip ederek bunlara uyum sağlamayı gözetiriz. AR-GE çalışmalarımızla kalitenin ürünlerimizin bilinen ve değişmez bir özelliği olarak yer almasını ve sürekli olarak iyileştirilmesini amaçlarız. Uygun maliyetlerle, sürdürülebilir bir çizgide yürürken, verimliliği ve rekabet gücünü daha yüksek seviyelere getirmeye ve bunu yaparken kaliteden taviz vermemeye çalışırız. İş ortamında karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulmuş bir iş ahlakıyla, çalışanların kendilerini değerli hissettiği bir kültür sağlama temennisindeyiz. Sorumluluk ve dürüstlük temelinden hareket ederek, iletişime açık, verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamayı, görev olarak kabul ediyoruz.

“Kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavra sahip olunmalı” mottosuyla sektördeki yerinin sorumluluğunu taşıyan ve kendisi ile yarışan bir marka olarak var olanla yetinmemek Artstone için en önemli ilke.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.