sadsad x
asdasd

FİBERGLAS ESASLI DUVAR PANELLERİ - ARTSTONE PANEL SİSTEMLERİ

Artstone panel sistemlerinin farklılık yaratan özelliklerinin başında karışımında kullanılan "izoftalik polyester" gelmektedir. Barcol sertlik değeri olarak bilinen eğilme-çekme ve darbe dayanım değerleri, genel amaçlı polyesterlere göre daha üstün performans göstermesini sağlamaktadır. Asidik ortamlar, ani sıcaklık farklılıkları ve yüksek sıcaklıktaki dayanım performansı sebebiyle dış cephe duvar kaplaması olarak kullanımına elverişli olan Artstone Fiber Duvar Panelleri, muadillerine göre üstün performans sergilemektedir.

Artstone fiberglas esaslı duvar panelleri, rüzgar tribünleri, uçak, yat ve teknelerin yapımında kullanılan hammadde ile aynı karaktere sahiptir. Hijyeniktir, gıda temasına uygundur. İnsan sağlığına zararlı hammadde içermez. Sıcak ve soğuk ortamlarda özellikle dış hava şartlarında panel kesinlikle eğilme veya çekme yapmaz. Bu durum Artstone dışındaki panellerde en sık rastlanan problemlerden biridir.

Üretiminin %90’lık kısmında teknolojik yöntemleri ve kalan %10’luk kısmında el işçiliği kullanılan Artstone duvar kaplama panelleri, yaratılmak istenen dokuya en yakın görünümün teminini sağlamaktadır. İmal edilen paneller için özel inorganik pigmentlerle renk kombinasyonları ve sonrasında yapılan özel boyama teknikleriyle yakalanan “doğala yakınlık” Artstone duvar kaplama panellerinin fark yaratan bir diğer özelliğidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.