sadsad x
asdasd
Üretimden Montaja Artstone Farkı | Artstone Fiber Panel


ÜRETİMDEN MONTAJA ARTSTONE FARKI

Firmamız için en büyük önceliklerden biri olan müşteri memnuniyetini sağlamak için projelerinizin konsept aşamasından uygulama aşamasına kadar sunduğumuz uzman hizmetle yanınızdayız.

Artstone duvar panellerinin farklılık yaratan özelliklerinin başında karışımında kullanılan “izoftalik polyester” gelmektedir. Barcol sertlik değeri olarak bilinen eğilme-çekme ve darbe dayanım değerleri, genel amaçlı polyesterlere göre daha üstün performans göstermesini sağlamaktadır. Dış Cephe duvar paneli olarak kullanıma elverişli olan Artstone fiber paneller, hijyeniktir, gıda temasına uygundur. İnsan sağlığına zararlı hammadde içermez. Sıcak ve soğuk ortamlarda özellikle dış hava şartlarında duvar paneli kesinlikle eğilme veya çekme yapmaz. Bu durum Artstone fiber paneller dışındaki panellerde en sık rastlanan problemlerden biridir.

Tamamı Türkiye’de dizayn edilip üretilen Artstone dekoratif duvar panelleri ile stok yönetimindeki optimum seviyeler korunmaktadır. Günümüzde ticaretin çok hızlı ilerlemesine paralel olarak Artstone, “50.000 m2 hazır stok” olanağıyla müşterilerine “hızlı ve optimum çözümler” sunmaktadır.

Duvar panellerinin montaj işlemi, montaj ekipmanlarının kalitesinden ödün vermeden, “akıllı vida” ve “çivi çakma” yöntemiyle gerçekleştirilmektedir. Duvar paneli uygulamasındaki emin çözümün, ekipman kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilincinde olarak dünya markası olan “HILTI” markası ile çözüm ortaklığımız devam etmektedir. Sertifikalı sarf malzeme kullanımı montaj kalitesini etkileyen bir diğer önemli faktördür.

Dekoratif duvar paneli uygulamasında ek yerlerini birleştirmek için kullanılan mastik dolgusunun elastik olması, iç mekan uygulamalarının yanısıra dış cephe kullanımlarındaki doğal koşullardan kaynaklanan ve zamanla ortaya çıkabilen çatlama ihtimallerini sıfıra indirgeyen bir özelliktir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.