sadsad x
asdasd
Modern Yüzey Çözümleri Artstone'da | Artstone Duvar Panelleri


MODERN YÜZEY ÇÖZÜMLERİ ARTSTONE'DA

İnovasyon ve AR-GE’yi öncelikli hedefleri arasında sayan Artstone, koleksiyonları ile yıllarca güvenle kullanılacak dekoratif paneller üretiyor.

Artstone 2005 yılından beri duvar kaplamaları konusunda yenilikçi, çağdaş ve öncü ürünler üretiyor.

Yenilikçi Tasarım duvar kaplamaları, beton duvar kaplamaları, tuğla duvar kaplamaları, taş duvar kaplamaları başlıkları altında topladığı doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve oksit görünümündeki duvar paneli koleksiyonlarına Karoart karo duvar paneli serisini ekleyen Artstone, bu seriyle ürünlerine barok, nostaljik, romantik, rustik, pastoral esintilerle dönem tarzı kattı.

Yeni “Heritage”, “Steel”, “Moss” ve “C-Wall” duvar paneli serileriyle de kuşaktan kuşağa aktarılan bir tasarım konsepti yaratmayı hedefliyor. Sunduğu tasarım anlayışının yanısıra teknik özellikleriyle de Artstone fiber paneller; mimari projelerden alışveriş merkezlerine, yönetim binalarından ofislere, konutlara ve birçok farklı proje gamına özel tasarımlı yüzeyler sunuyor, bunun yanı sıra tekliften kullanım aşamasına kadar bütün süreçlerde mimarlara özel çözümlü malzemenin avantajlarını da sağlıyor.

Değişen dünyayı ve trendleri anlık olarak takip eden Artstone, uzman Ar-Ge ekibi ile birlikte sürekli olarak yeni modeller geliştirmekte, en uygun çözümleri müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Marka vizyonu gereği günün moda akım ve trendleriyle ilgili sürekli bir yenilenme içerisinde olan firma, bu sayede gerek yeni çözümleri ile duvarlara değer katarken, gerekse geliştirdiği ürünlerle sektörün gelecek vizyonuna katkı sağlıyor.artstone-duvar-kaplama-sanati-jakarta-tas-duvar-kaplama.JPG (324 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.