sadsad x
asdasd
Artstone, 14. Altın Örümcek Web Sitesi Finallerinden Birincilik Ödülüyle Döndü

Artstone, 14. Altın Örümcek Web Sitesi Finallerinden Birincilik Ödülüyle Döndü

27 Mart 2022

Artstone, yenilediği web sitesiyle; 41 kategoriden yüzlerce projenin önüne geçerek, 14. Altın Örümcek Web Sitesi Ödüllerinde, Perakendecilik & Mağazacılık kategorisinde 1.’lik kazandı.

Altın Örümcek Web Ödülleri, 2002’den beri gelenekselleşen Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız web organizasyonu olarak İnternet üzerindeki başarılı projeleri ödüllendiriyor. 02 Haziran 2016 tarihinde UNIQ İstanbul’da gerçekleşen ödül töreninde "Perakendecilik & Mağazacılık" kategorisinde, jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda en fazla oyu alarak 1.lik Ödülüne layık görülen Artstone, çok başarılı ve öncü markaların arasında yapı sektörünün de temsilciliğini yaptı. Türkiye’nin Web Oscarları olarak da adlandırılan yarışmada aynı kategoride 2.lik ödülüne Beymen, 3.lük ödülüne Brandroom, Demsa Group, Halkın Favorisi ödülüne de Teknosa layık görüldü. Değerlendirme kriterleri arasında tasarım, içerik, özellik ve işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olan Altın Örümcek Yarışmasının 14.sünde jüri üyeleri arasında 24 farklı ajansın temsilcileri yer aldı.

https://artstone.com/web/17-3041-1-1/artstone/haberler-tr/guncel/artstone14-altin-orumcek-web-sitesi-finallerinden-birincilik-oduluyle-dondu

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.